Oferty pracy

Home/Kariera/Oferty pracy
Oferty pracy 2018-09-07T11:40:53+00:00

Znajdź swoje miejsce u nas.

Osoby zainteresowane dołączeniem do naszego zespołu prosimy o przesłanie

dokumentów aplikacyjnych zawierających CV.

Aktualne oferty pracy:

Samodzielny Konstruktor elektronik

 (Toruń)

Zakres Twoich obowiązków:

– projektowanie nowych i/lub modyfikowanie istniejących wyrobów,

– stałe doskonalenie konstrukcji wyrobów,

– opracowywanie schematów elektrycznych i obwodów PCB projektowanych wyrobów,

– wykonywanie prac badawczych zgodnie z założonymi planami,

– udział w konstruowaniu urządzeń i przyrządów produkcyjnych służących do wytwarzania nowo zaprojektowanych wyrobów.

Nasze oczekiwania względem Ciebie:

– wykształcenie wyższe z zakresu elektroniki, informatyki, elektrotechniki lub telekomunikacji,

– minimum 3 letnie doświadczeniew pracy na samodzielnym stanowisku konstruktora,

– znajomość układów elektronicznych, szczególnie pożądana znajomość układów elektroniki mocy i ich sterowania,

– umiejętność stosowania narzędzi komputerowego wspomagania projektowania i symulacji,

– znajomość układów programowalnych – dodatkowy atut,

– znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym samodzielną komunikację, w tym w sprawach technicznych,

– uprawnienia SEP do 1kV,

– dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office,

– umiejętność pracy w zespole,

– chęć rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,

– samodzielność w rozwiązywaniu problemów technicznych.

Co możemy Ci zaoferować:

– interesującą pracę wymagającą kreatywności oraz pełną wyzwań,

– stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,

– niezbędne narzędzia pracy,

– możliwość rozwoju zawodowego.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji na adres email govena@govena.com.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Govena Lighting S.A. w Toruniu, przy ul. Służewska 8-15 moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych (np. CV, list motywacyjny) oraz zebranych podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej do celów rekrutacji w obecnym procesie rekrutacyjnym. Możesz wycofać zgodę w każdym momencie poprzez adres mailowy govena@govena.com  Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Govena Lighting S.A. w Toruniu, przy ul. Służewska 8-15 moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych (np. CV, list motywacyjny) oraz zebranych podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej do celów rekrutacji w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Możesz wycofać zgodę w każdym momencie poprzez adres mailowy govena@govena.com. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem  zgody.

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych

Koordynator Regionu Sprzedaży

 (region: Zachodniopomorskie, Wielkopolskie, Lubuskie, Dolnośląskie, Łódzkie)

Zakres obowiązków:

  • współpraca z obecnymi Klientami firmy
  • aktywne pozyskiwanie nowych odbiorców
  • przygotowywanie ofert handlowych i prowadzenie negocjacji
  • monitorowanie rynku i działań konkurencyjnych
  • realizowanie planów sprzedażowych.

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku w dziale sprzedaży
  • znajomość branży elektrycznej, elektrotechnicznej lub oświetleniowej będzie dodatkowym atutem
  • prawo jazdy kat. B oraz gotowość do odbywania częstych podróży służbowych.
  • dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office.

Co możemy zaoferować:

  • interesującą pracę wymagającą kreatywności oraz pełną wyzwań
  • wynagrodzenie podstawowe oraz premie uzależnione od wyników pracy
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres govena@govena.com.